top of page

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

NOMOMI_white-01.png

покрути вниз

ОПЛАТА

ДОСТАВКА

Для вашої зручності NOMOMI пропонує широкий вибір способів оплати, включаючи оплату банківським переказом на карту через касу банку, термінал або систему Приват24, а також післяплатою при отриманні замовлення.

 

 ■  Банківський переказ (оплата на картку Приватбанку).

Реквізити для оплати ви отримаєте після підтвердження замовлення. Наш менеджер з вами зв'яжеться та надасть всю потрібну інформацію для оплати. Вам потрібно оплатити замовлення поповненням картки Приватбанку. При поповненні картки враховуйте комісію банку (приблизно 1%), а також послуги терміналу (2 грн за кожну операцію).
 

Ми чекаємо від Вас оплату протягом 3-х днів. Якщо з якихось причин ви не встигаєте оплатити замовлення в зазначений термін - просто повідомте нам про це.


 ■  Післяплата при отриманні.

При оформленні замовлення з післяплатою ви оплачуєте своє замовлення безпосередньо в момент його отримання на Укрпошті або відділенні Нової Пошти. В такому випадку замовлення відправляється як посилка з "оголошеною вартістю". При цьому в момент отримання посилки ви оплачуєте як вартість замовлення, так і послуги Укрпошти або Нової Пошти (доставка, повернення грошей назад,% за послуги).

 

Хочемо повідомити, що цей вид оплати призводить до підвищення суми вашого замовлення.
 

Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам максимально оперативно отримати зроблені в нашому інтернет-магазині замовлення, і ви знову і знову будете з радістю отримувати посилки від NOMOMI.

NOMOMI пропонує на ваш вибір декілька способів доставки.
 
Відправлення замовлень здійснюється в день оплати, або на наступний день після оплати, в залежності від завантаженості магазину.
 
Терміни доставки визначаються обраною компанією-перевізником. В день відправлення ми надішлемо вам електронною поштою або SMS номер накладної, який необхідний при отриманні замовлення в офісі компанії-перевізника.
 
Варіанти доставки по Україні:
■  Укрпошта - www.ukrposhta.com
■  Нова пошта - www.novaposhta.ua
■  Або інший перевізник за погодженням з адміністрацією.
 
Вартість доставки не входить в виставлений рахунок, доставку ви сплачуєте безпосередньо при отриманні замовлення.

Доставка в країни ближнього зарубіжжя здійснюється Укрпоштою. Вартість доставки розраховується виходячи з ваги посилки. Якщо у Вас є пропозиції щодо альтернативних, більш зручним для Вас, способом доставки - ми їх обов'язково розглянемо. При замовленні товару за кордон - магазин працює тільки по 100% передоплаті + оплата вартості пересилання перевезення (вартість розрахує менеджер магазину).
 

УВАГА!!! МИ НЕ СПРІВПРАЦЮЄМО З КРАЇНОЮ АГРЕССОРОМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЗСУ!!!


При отриманні на пошті або офісі транспортної компанії з собою необхідно мати паспорт та знати номер товарної декларації (ми її повідомимо вам через E-Mail або SMS).
 
Якщо у вас є особисті побажання щодо способу доставки, просто повідомте нам, і ми знайдемо зручне для вас рішення.

bottom of page